Navigation Menu
Naše sociální sítě

Naše sociální sítě

on 17. 10. 2017 in Ostatní zajímavosti

Sociální sítě v dnešní době hrají velkou roli v oblasti komunikace. Jsou nejjednodušším způsobem jak komunikovat s přáteli, rodinou nebo kolegy. Zároveň se dostávají do popředí i v roli zpravodajství a to hlavně díky rychlosti přenosu informace od zdroje ke konečnému příjemci.

Sociální sítě dopravní-omezení.cz

Základ projektu dopravní-omezení.cz vznikl v roce 2015 na sociální sítu facebook jako regionální dopravní zpravodajství z Prostějovska. Díky zaměstnání zakladatele projektu v oboru dopravního značení se fanoušci tehdejší facebookové stránky dozvídali o dopravních uzavírkách s předstihem v řádu týdnů. Velký zájem o tuto službu rozvinul myšlenku rozšíření projektu do dalších částí regionu. Myšlenka dobrá, leč provedení… Bylo těžké. Rozhodnutí bylo nutné udělat mezi volbou vytvoření několika regionálních stránek a nebo shromáždění informací do jedné stránky a tudíž jednoho místa. Zvolenou variantou se stalo řešení druhé. Ze stránky „Dopravní omezení – Prostějov“ se, po zhruba půl roce úspěšného fungování, stalo dnes již známé „dopravní-omezení.cz“. Současně s přejmenováním skupiny vznikli i webové stránky.

V dnešní době se můžete stát fanouškem stránky na facebooku (http://www.fb.com/dopravniomezeni) kde sdílíme aktuální a nejdůležitější dopravní informace společně se zajímavostmi z dopravy.

Dále se můžete přidat do společné komunity řidičů na sociální síti facebook a to do skupiny (http://www.fb.com/groups/dopravniomezeni/) kde sami řidiči, mezi sebou, sdílí dopravní informace a tím se dopravní zpráva bez prostředníků dostane přímo k dalším řidičům. V dnešní době sociálních sítí, kdy na nich dnešní populace tráví většinu volného času, bereme tuto možnost jako nejrychlejší metodu sdílení informace.

Budeme tedy rádi, když se zapojíte do naší komunity na facebooku.

Jinak… Twitteru jsme zatím nějak nepřišli na chuť. 🙂

Podělit se o článek